top of page

Blog

Oppstart Våren 2019

Vi ønsker velkommen til nytt semester i Kristiansands Turnforening.

Alle våre partier starter for fullt i uke 2 (fom. mandag 07. januar).

Alle medlemmer skal ha fått tilsendt informasjon om sitt parti på e-post.

Her følger informasjonsskriv som er sendt til alle våre medlemmer:

Inngangsparti

I vår blir det litt endringer i forbindelse med inngangspartiene. På formiddagen fra kl.09:00 – 14:30 blir det inngang på baksiden av Gimlehallen. Fra kl.14:30 brukes inngangen gjennom Gimlehallen. Da vil inngangen bak være låst. Vi minner om at nødutgangene i RS-hallen og Turnhallen ikke skal brukes som inn og utgang.

Verdisaker

Vi har hatt noe tyveri i garderobene og gangene. Derfor ønsker vi at våre medlemmer ikke skal la verdisaker ligge i garderobene eller gangene. Ta dette med ned i hallen. Vi har egne kurver i hallen merket med partinavn som man kan legge mobiltelefoner evt. lommebøker i. Det kan være lurt å merke mobilen med navn. Det kan også være lurt å ikke ha med seg den dyreste jakken på trening.

Utdanningsmesse i Gimlehallen

Grunnet utdanningsmesse i Gimlehallen vil følgende treninger i RS-hallen utgå: Mandag 14. januar: Kondis & styrke kl.11:10-12:10 Kondis & styrke kl.18:00 -19:00 Idrettsparti menn/Allsidig Mosjon herrer kl.20:00 – 21:00 Foreldre & barn 3-4 år kl.17:00 – 17:45 RG kl.15:00 – 17:00

Tirsdag 15. januar: Seniortrim kl.11:10- 12:10

Alle andre treninger går som vanlig.

Vårsemesteret

Alle våre barne- og ungdomspartier, mosjonspartier og herreparti trener frem til 17. mai. Da oppfordrer vi alle våre medlemmer til å gå under vår fane i Borgertoget. Mer informasjon om plassering i borgertoget kommer vi tilbake til. Det blir ingen trening for våre partier i vinterferien uke 8 (18.-22. februar) og påskeferie fom. mandag 15. – tirsdag 23. april. Trening utgår 1. mai. Noen aerobicpartier og våre konkurransepartier trener noe lenger. De vil få egen beskjed ang. dette.

Medlemskontingent & treningsavgift

Årsmøtet vedtok i 2018 en økning av medlemskontingent på kr.50,- fra 2019. Medlemskontingent på kr.350,- faktureres til alle våre medlemmer 1. februar og kommer i tillegg til treningsavgiften. Treningsavgiften sendes ut fom. 7. januar.

Nettside & Facebook

Vi legger ut informasjon på vår nettside www.ktfturn.no og Facebook gruppe (Kristiansands Turnforening) fortløpende.

Inntektsbringende tiltak

Eget informasjonsskriv sendes ut i uke 2

Årsmøte

Det blir årsmøte mandag 25. mars kl.18:00 på klubbrommet. Alle treninger denne dagen utgår fra kl.18:00. Treningen på Voie utgår denne dagen (begge partier).

Vi ønsker dere velkommen og håper dere får et flott turnsemester.

Ved spørsmål vennligst ta kontakt med administrasjonen på følgende e-post: post@ktfturn.no

Vel møtt!

Featured Posts
Kom tilbake om en liten stund
Når innlegg er publisert, vil du se dem her.
Archive
Follow Me
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Pinterest Icon
bottom of page