top of page

Blog

Nytt profileringstøy & klubbkveld KTF


NY KTF profileringsutstyrsavtale med Scantrade AS og lokal forhandler Sportsprofil

Styret har inngått en utstyrsavtale om nytt profileringstøy med Scantrade AS gjeldene fra 1. februar 2019 (avtalen med Chopar løp ut 01.02.2019). Det vil si at vi får nytt klubbtøy fra Scantrades eget merke «FIBRA». Dette tøyet vil være vårt nye defilerings- og profileringstøy som vi gjennom bruk profilerer vår forening og sponsorer. Når det gjelder turndrakter som brukes i konkurransesammenheng kan de partiene som har Chopar eller annen leverandør fortsette å bruke disse. Alle konkurranseutøverne MÅ velge FIBRA som defileringstøy gjeldende fra 1. september 2019..

Vi skal ha to klubbkvelder som Sportsprofil skal ha på vårt klubbrom, der vil vi synlig gjøre vårt nye klubbtøy og man kan bestille pakkeløsninger eller enkeltplagg.

Vår lokale forhandler er Sportsprofil på Lund, adresse: Industrigaten 22, som har også eget trykkeri.

Datoen til klubbkveldene er: tirsdag 12. mars og onsdag 13. mars fra kl. 16.00 til 18.30. Utenom det kan man også går direkte til Sportsprofil på Lund for å prøve/bestille tøy. I tillegg får klubbens medlemmer 20% klubbrabatt på Umbro produkter, 20% på andre FIBRA produkter og 20% rabatt på alt av produkter i butikken.

Featured Posts
Kom tilbake om en liten stund
Når innlegg er publisert, vil du se dem her.
Archive
Follow Me
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Pinterest Icon
bottom of page